Check lista fotografa ślubnego

 

Kojarzycie reklamę sieci hipermarketów o wyprawce szkolnej, gdzie dzieciaki po kolei sprawdzają swoje wyposażenie szkolne, mówiąc CHECK! Tak i ja przed wyjazdem na zlecenie ślubne, dokonuję sprawdzenia wyposażenia swojej torby fotograficznej, ale i nie tylko. CHECK!

 

Check lista fotografa ślubnego

 

Check lista została stworzona z potrzeby ułatwienia pracy fotografa ślubnego. Niestety należę do osób zapominalskich, a nie mógłbym darować sobie, gdybym zapomniał czegokolwiek na zlecenie. Check listę tworzy się tylko raz, potem wprowadzam jedynie poprawki. Taka lista oszczędza niesamowicie dużo czasu. Jeśli sprawdzę wszystkie pozycje listy, to wiem że niczego nie przeoczyłem i jestem w pełni gotowy do pracy. Ta pewność pozwala na uspokojenie się i psychiczne przygotowanie do każdego wyzwania.

Listę tworzę w arkuszu kalkulacyjnym (pracuje na darmowym Libre Office). Po kolei wypisuje w komórkach poszczególne elementy wyposażenia. Na samym końcu nie może zabraknąć elementów garderoby. Arkusz do pobrania poniżej. Dostosujcie go do siebie i korzystajcie.

P.S. Na deser korzystam z listy, którą przygotowali Kasia i Jacek Siwko. Jest bardziej ogólna lecz niesamowicie pomocna. Znajdują się tam, tak ważne kwestie jak, wcześniejsze pójście spać, by wypocząć przed kolejnym zleceniem ślubnym. Miłej lektury. Polecam pobrać oba formaty, LibreOffice jest oryginalnym i może lepiej się formatować.

 

 

 

 

 

Zobacz inne porady dla fotografów:

 

 

Recommended Posts
Napisz do mnie!

Zapytaj o:
-termin
-cennik
-szczegóły współpracy