Nazywam się Kamil Rumiński. Zajmuje się fotograficznym uwiecznianiem uroczystości ślubnych oraz wykonuje niezapomniane sesje plenerowe. Jako fotograf ślubny Bydgoszcz działam na obszarze Bydgoszczy i miejscowości okolicznych.

Moje zdjęcia mają niepowtarzalny klimat, są naturalne i pomysłowe. Nie przesadzam z obróbką graficzną fotografii, staram się tak fotografować, by już w momencie naciśnięcia spustu migawki, wykonać dobre zdjęcie. Zapraszam do zapoznania się z portfolio fotografii ślubnych oraz ofertą fotograficzną.

Fotograf ślubny Bydgoszcz

PORTFOLIO – fotografie ślubne

Zdjęcia plenerowe

Sesje plenerowe były, są i będą popularne wśród Par Młodych. Nie dlatego, że robią je wszyscy, dlatego że staram się, by zdjęcia wykonywane przeze mnie miały niepowtarzalny i osobisty charakter. [...]

Zabawa weselna

Uroczystość weselna to czas radości i dobrej zabawy. W czasie weselna staram się wykonywać zdjęcia ciekawe i pomysłowe. Używając odpowiedniego sprzętu fotograficznego, wykonuje zdjęcia ze sporej [...]

Ślub

Moment kulminacyjny to uroczystość zaślubin. Niejednokrotnie tej chwili towarzyszą silne emocje. Miłość, radość i łzy szczęścia uwieczniam na fotografiach. Staram się by na moich zdjęciach, były [...]

Przygotowania

Zdjęcia z przygotowań oraz błogosławieństwa. Przygotowania ślubne – czas na ostatnie poprawki i ustalenia. Moment na wyciszenie i błogosławieństwo na nową drogę życia. To chwile wzruszające i [...]

Fotografia ślubna Bydgoszcz – w skrócie o sobie

Fotografia ślubna Bydgoszcz

Nazywam się Kamil Rumiński, zajmuje się reportażem ślubnym oraz wykonuję ciekawe sesje plenerowe. Jestem młodym i kreatywnym fotografem ślubnym z Bydgoszczy. Na moich fotografiach ślubnych królują naturalność i nowoczesność. W czasie reportażu ślubnego staram się „chwytać” emocje i wzruszające momenty. Działam na obszarze miasta Bydgoszcz oraz okolicznych miejscowości w województwie kujawsko-pomorskim.

Bydgoszcz jest jednym z moich podstawowych obszarów działalności fotograficznej. Urodziłem się i wychowałem w województwie kujawsko-pomorskim. Jest to moja mała Ojczyzna, w której czuję się najlepiej. Bydgoszcz i okolice stwarzają duże pole do wykonywania ciekawych i niestandardowych zdjęć plenerowych.

Wybierając fotografa ślubnego z Bydgoszczy, warto zwrócić uwagę na…

fotograf Bydgoszcz

Wybór fotografa ślubnego, jest jednym z ważniejszych, który dotyczy organizacji uroczystości ślubnej. Mało tego, to fotografie ślubne będą najlepszą i najtrwalszą pamiątką z Waszego ślubu. Jeśli fotograf wykona zdjęcia na wysokim poziomie oraz zdjęcia te będą ciekawe to gwarantuje, że będziecie wracać do dnia ślubu – raz za razem.

Na co zwracać uwagę? Po pierwsze na portfolio fotografa ślubnego. To zdjęcia powinny podobać się Wam, w pierwszej kolejności. Zdjęcia powinny być jasne, kolorowe i pomysłowe. Drugą kwestią jest osoba fotografa ślubnego. Można wiele dowiedzieć się o osobie fotografa, z jego strony internetowej. Dalej należy umówić się z fotografem na spotkanie, to tam ocenicie, czy Wasz wybór jest trafny.

Do istotnych elementów wyboru fotografa ślubnego, należy zaliczyć oczywiście cenę oraz to co otrzymuje w ramach usługi fotograficznej. Dopytajcie o ilość zdjęć, sposób przekazania oraz albumy i odbitki. Pamiętajcie, że warto zwracać uwagę na jakość zdjęć, a nie na ich ilość.

Powiązane lokalizacje w których fotografuję: