Witam serdecznie! Nazywam się Kamil Rumiński, a od kilku lat działam pod marką Kamil Rumiński fotografia ślubna. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio oraz ofertą fotografii ślubnej. Staram się by moje zdjęcia były naturalne i ponadczasowe. Nie zapominam o pięknych kolorach, które są głównym walorem każdej fotografii. Znajdziecie tutaj nie tylko zbiór najciekawszych fotografii ślubnych, ale i blog z obszerniejszymi realizacjami ze ślubów i wesel. Fotograf ślubny zaprasza do eksploracji strony autorstwa fotografa ślubnego Kamila Rumińskiego.

fotografia ślubna białystok

Obecnie zamieszkuje i prowadzę firmę w Białymstoku, gdzie zapraszam na niezobowiązujące spotkanie przy kawie. Gorąco zachęcam do przeglądania portfolio ślubnego, gdzie znajdują się najciekawsze ujęcia, które wykonuje jako fotograf ślubny.

fotograf ślubny białystok

Poniżej znajdziecie portfolio fotografii ślubnych oraz więcej informacje o mnie samym. Zapraszam do przeglądania zawartości mojej strony oraz zapoznania się z ofertą fotografii reportażowej w dniu Waszego ślubu. Jeśli chcecie się szybko skontaktować to kliknijcie w zakładkę KONTAKT. Tam znajdują się moje dane kontaktowe oraz formularz, który bezpośrednio trafi na moją skrzynkę pocztową. Poszukując fotografa ślubnego, lepiej trafić nie mogliście.

PORTFOLIO fotografii

Zdjęcia plenerowe

Sesje plenerowe były, są i będą popularne wśród Par Młodych. Nie dlatego, że robią je wszyscy, dlatego że staram się, by zdjęcia wykonywane przeze mnie miały niepowtarzalny i osobisty charakter. [...]

Zabawa weselna

Uroczystość weselna to czas radości i dobrej zabawy. W czasie weselna staram się wykonywać zdjęcia ciekawe i pomysłowe. Używając odpowiedniego sprzętu fotograficznego, wykonuje zdjęcia ze sporej [...]

Ślub

Moment kulminacyjny to uroczystość zaślubin. Niejednokrotnie tej chwili towarzyszą silne emocje. Miłość, radość i łzy szczęścia uwieczniam na fotografiach. Staram się by na moich zdjęciach, były [...]

Przygotowania

Zdjęcia z przygotowań oraz błogosławieństwa. Przygotowania ślubne – czas na ostatnie poprawki i ustalenia. Moment na wyciszenie i błogosławieństwo na nową drogę życia. To chwile wzruszające i [...]

Fotograf ślubny – krótko o sobie…

Fotograf ślubny Kamil Rumiński - autoportret fotografa

Nazywam się Kamil Rumiński i jestem fotografem ślubnym. Mój styl fotografowania opieram na dwóch zasadach:naturalność i nowoczesność. Na mojej stronie zajmuję się fotografią ślubną  oraz realizacjami na terenie całego Podlasia. Już teraz zachęcam do wysłania zapytania odnośnie terminu ślubnego oraz pełnej oferty cenowej.

Kamil Rumiński – fotografia ślubna Białystok
tel: 508 518 207
e-mail: fotoruminski@gmail.com

15-873 Białystok
ul. Bohaterów Monte Cassino 5
woj. Podlaskie

Kilka słów o fotografii

Sporą część uroczystości ślubnych, mam przyjemność fotografować na terenie Białegostoku. Miasto to jest mi szczególnie bliskie, ponieważ obecnie przebywam tu największą ilość czasu. Chętnie spotkam się z Wami przy kawie na Rynku Kościuszki lub innym dogodnym miejscu, gdzie będziemy mogli na spokojnie porozmawiać o szczegółach Waszej uroczystości.

Poszukując Fotografie ślubną– wiem, że znaleźliście, fotografa który sprosta Waszym oczekiwaniom. Staram się wykonywać zdjęcia z należytą starannością. Jestem perfekcjonistą, dążę do ideału w tym co robię. Moje fotografie każdorazowo poddawane są surowej ocenie, jako fotograf ślubny z Białegostoku, dążę do doskonałości.

Fotograf ślubny – jak dokonać wyboru?

Wybór fotografa ślubnego nie należy do łatwych. Wybierając fotografa powinniśmy przede wszystkim kierować się fotografiami, które on wykonuje. Prostą zasadą jest, iż fotografie powinny bronić się same. Właśnie dlatego, pierwszym etapem wyboru, powinno być poznanie stylu pracy i fotografii wykonywanych przez kandydata. Zapraszam do przeglądania zdjęć z całego reportażu ślubnego.

Drugim elementem, na który powinniście zwracać uwagę, jest oczywiście sam fotograf. Na mojej stronie chętnie dziele się informacjami i ciekawostkami dotyczącymi mojej osoby i działalności fotograficznej, którą prowadzę w Białymstoku. Informacje te znajdziecie w zakładkach „O mnie” i „Polecam”.

Ostatnim elementem wyboru fotografa jest poznanie jego oferty fotografii ślubnej, konstrukcji pakietów ślubnych oraz nawiązanie kontaktu. Możecie kontaktować się telefoniczne oraz mailowo. Coraz częstszą metodą jest kontakt mailowy. Dzięki temu, otrzymacie link do pełnej i szczegółowej oferty fotografii.
Zapraszam serdecznie do zapoznania się z moją stroną internetową, galerią fotografii oraz kontaktowania się poprzez formularz.

 

Powiązane lokalizacje w których fotografuję: