Witam serdecznie na mojej stronie internetowej. Nazywam się Kamil Rumiński i zapraszam do zapoznania się z moim portfolio oraz ofertą fotografii ślubnej. Staram się by moje zdjęcia były naturalne i ponadczasowe. Marka Kamil Rumiński fotograf ślubny Białystok jest rozpoznawana na podlaskim rynku od wielu lat.

Obecnie zamieszkuje i prowadzę firmę w Białymstoku, gdzie zapraszam na niezobowiązujące spotkanie przy kawie. Gorąco zachęcam do przeglądania portfolio ślubnego, gdzie znajdują się najciekawsze ujęcia, które wykonuje jako fotograf ślubny z Białegostoku.

Fotograf ślubny Białystok

PORTFOLIO – fotograf ślubny Białystok

Fotograf ślubny Białystok – krótko o sobie…

Fotograf ślubny Kamil Rumiński - autoportret fotografa

Nazywam się Kamil Rumiński i jestem fotografem ślubnym z Białegostoku. Mój styl fotografowania opieram na dwóch zasadach: naturalność i nowoczesność. Na mojej stronie zajmuję się fotografią ślubną w Białymstoku oraz realizacjami na terenie całego Podlasia. Już teraz zachęcam do wysłania zapytania odnośnie terminu ślubnego oraz pełnej oferty cenowej.

Kamil Rumiński – fotografia ślubna Białystok
tel: 508 518 207
e-mail: info@studio-progresiv.pl

15-873 Białystok
ul. Bohaterów Monte Cassino 5
woj. Podlaskie

Kilka słów o fotografii ślubnej Białystok

Sporą część uroczystości ślubnych, mam przyjemność fotografować na terenie Białegostoku. Miasto to jest mi szczególnie bliskie, ponieważ obecnie przebywam tu największą ilość czasu. Chętnie spotkam się z Wami przy kawie na Rynku Kościuszki lub innym dogodnym miejscu, gdzie będziemy mogli na spokojnie porozmawiać o szczegółach Waszej uroczystości.

Poszukując Fotografie ślubną Białystok – wiem, że znaleźliście, fotografa który sprosta Waszym oczekiwaniom. Staram się wykonywać zdjęcia z należytą starannością. Jestem perfekcjonistą, dążę do ideału w tym co robię. Moje fotografie każdorazowo poddawane są surowej ocenie, jako fotograf ślubny z Białegostoku, dążę do doskonałości.

Fotograf ślubny z Białegostoku – jak dokonać wyboru?

Wybór fotografa ślubnego nie należy do łatwych. Wybierając fotografa powinniśmy przede wszystkim kierować się fotografiami, które on wykonuje. Prostą zasadą jest, iż fotografie powinny bronić się same. Właśnie dlatego, pierwszym etapem wyboru, powinno być poznanie stylu pracy i fotografii wykonywanych przez kandydata. Zapraszam do przeglądania zdjęć z całego reportażu ślubnego.

Drugim elementem, na który powinniście zwracać uwagę, jest oczywiście sam fotograf. Na mojej stronie chętnie dziele się informacjami i ciekawostkami dotyczącymi mojej osoby i działalności fotograficznej, którą prowadzę w Białymstoku. Informacje te znajdziecie w zakładkach „O mnie” i „Polecam”.

Ostatnim elementem wyboru fotografa jest poznanie jego oferty fotografii ślubnej, konstrukcji pakietów ślubnych oraz nawiązanie kontaktu. Możecie kontaktować się telefoniczne oraz mailowo. Coraz częstszą metodą jest kontakt mailowy. Dzięki temu, otrzymacie link do pełnej i szczegółowej oferty fotografii.
Zapraszam serdecznie do zapoznania się z moją stroną internetową, galerią fotografii oraz kontaktowania się poprzez formularz.

 

Powiązane lokalizacje w których fotografuję: