Zdjęcia ślubne Toruń - Kamil Rumiński fotografia naturalna i nowoczesna

Fotografia ślubna Toruń

Serdecznie witam na stronie poświęconej fotografii ślubnej. Nazywam się Kamil Rumiński i jestem fotografem wykonującym zdjęcia nowoczesne oraz naturalne. Główny nacisk kładę na kwestię naturalności. To dzięki temu fotografie, będą chętnie oglądane pomimo przemijającego stylu i mody. Fotografia ślubna Toruń – po jeden z podstawowych obszarów mojej działalności.

Przeglądanie strony proponuję zacząć od portfolio ślubnego, nic tak nie przemawia za wyborem fotografa, jak piękne i zapadające w pamięć fotografie. Znajdziecie tu także, informacje o mojej osobie oraz obszarze mojego działania.

 

Fotografia ślubna Toruń - Kamil Rumiński fotografia

 


PORTFOLIO – fotografia ślubna

 

Zdjęcia plenerowe - fotografia ślubna Białystok Toruń

ZDJĘCIA PLENEROWE

Plener ślubny wykonuje przeważnie innego dnia. Dzięki takiemu rozwiązaniu atmosfera fotografowania jest bardzo przyjemna.

Przygotowania ślubne - fotografia ślubna Białystok Toruń

PRZYGOTOWANIA

Przygotowania ślubne są pierwszym istotnym elementem uroczystości oraz początkiem współpracy z fotografem ślubnym.

Ceremonia ślubna - fotografia ślubna Białystok Toruń

ŚLUB

W czasie uroczystości wykonuje dla Was dużo różnorodnych zdjęć, które będziecie później przeglądać w rodzinnym gronie.

Zabawa weselna - fotografia ślubna Białystok Toruń

ZABAWA WESELNA

Zabawa weselna to czas radości i dobrej zabawy. Stosuje wtedy obiektywy, które pozwalają chwytać naturalne i radosne momenty zabawy.

 

 

Kamil Rumiński fotografia ślubna - krótko o sobie

Nazywam się Kamil Rumiński i zajmuje się fotografią ślubną. Wyznaje zasady naturalności i nowoczesności, które widać w moich reportażach ślubnych. Realizuje fotografie ślubną Toruń w sposób profesjonalny i kreatywny. Znajdziecie tu wiele przykładowych realizacji ślubnych, które wykonywałem w Toruniu lub miejscowościach w województwie kujawsko-pomorskim

Kamil Rumiński

 


KONTAKT – fotograf ślubny Toruń

 

Kamil Rumiński – fotografia ślubna Toruń
tel: 500 051 733
e-mail: poczta@studio-progresiv.pl

87-100 Toruń
ul. Szeroka 10
woj. Kujawsko-Pomorskie

OPINIE MOICH KLIENTÓW z Torunia

 

fotografia ślubna Białystok - oceny facebook

fotografia ślubna Białystok - oceny google place


Kilka słów o fotografii ślubnej Toruń

 

Och tak …Toruń to miasto, które kocham i uwielbiam tam powracać. Fotografia ślubna Toruń jest każdorazowo nową przygodą i kończy się niepowtarzalnymi fotografiami ze ślubu. Uwielbiam to miasto za jego historię, piękną architekturę, specyficzne uliczki i niesamowity klimat. Szczególnie podoba mi się połączenie średniowiecznego miasta z nowoczesnymi i spokojnymi parkami. Jako fotograf ślubny Toruń uważam, że jest to idealna lokalizacja na sesję plenerową. Toruńskie klimaty sprzyjają długim sesjom zdjęciowym, wykonując ogrom kadrów ślubnych.

 


 

BLOG – fotografii ślubnych

 

Naturalna fotografia ślubna Toruń

Naturalna fotografia ślubna Toruń

Jeden z najlepszych przykładów szybkiej sesji plenerowej, która miała miejsce w okolicach Torunia. Uwielbiam wykonywać zdjęcia z udziałem przyjaciół Młodych. Młodzi dzięki temu stają się niesamowicie rozluźnieni. Pracuje się nam o wiele przyjemniej. Fotografia ślubna Toruń, takie plenery zapamiętujemy na bardzo długo.

Uroczystość ślubna w Pałacu Romantycznym

Uroczystość ślubna w Pałacu Romantycznym

Fotografia ślubna – piękna ceremonia ślubna niedaleko Torunia. Uroczystość miała miejsce w Pałacu Romantycznym. Oszar parku go otaczający należy do najpiękniejszych miejsc w regionie. W parku znajduje się spory zbiornik wodny, wokół którego ciągną się niepowtarzalne ścieżki. Z przedniej strony rozciąga się piękny drewniany mostek.

Fotografia plenerowa w Toruniu

Fotografia plenerowa w Toruniu

Tutaj mamy do czynienia ze zdjęciami wykonanymi w centrum Torunia. Pierwszym etapem sesji zdjęciowej było Stare Miasto, gdzie wykonaliście wiele ciekawych kadrów. Przenieśliśmy się do parków wokół centrum. Parki są jakby wyjęte z życia miasta. Jest tam cicho i spokojnie. Można na luzie wykonać wiele niepowtarzalnych kadrów.

Ceremonia ślubna w Toruniu

Ceremonia ślubna w Toruniu

Piękna uroczystość ślubna, która odbyła się w obrębie Starego Miasta w Toruniu. Fotografowanie rozpoczęliśmy w Hotelu Gotyk, z którego w pięknym orszaku weselnym podążaliśmy na uroczystość zaślubin. Całej uroczystości towarzyszyła niesamowita atmosfera. Zabawa weselna odbyła się w miejscu przygotowań ślubnych.


 

Istotne kroki w wyborze fotografa ślubnego

 

Wybierając fotografa ślubnego powinniśmy w pierwszej kolejności przejrzeć jego efekty pracy. Krótki mówiąc, po pierwsze skierujcie się do galerii zdjęć. Otwórzcie strony z fotografiami z przygotowań ślubnych, ceremonii zaślubin, zabawy weselnej oraz zdjęć plenerowych. Najważniejsze jest pierwsze wrażenie! Jeśli styl fotografa Wam się podoba, to jesteśmy w domu. Oczywiście zwróćcie uwagę na ostrość fotografii, ich jasność, kontrast i podobną charakterystykę.
Generalnie zasadą jest, że zdjęcia powinny bronić się same. Właśnie dlatego, Wasza ocena jest jedyną prawidłową. Fotografie po prostu, muszą się podobać.

Drugim krokiem jest poznanie osoby fotografa. Będąc na stronie zajrzyjcie do zakładki „O mnie”. Tam znajdziecie podstawowe informacje o mojej osobie i mojej działalności fotograficznej. Jeżeli jesteście bardziej ciekawi, to w zakładce „Porady” znajdziecie dział z większą ilością informacji osobistych.
W zakładkach tych znajdziecie także odnośnik do bloga ślubnego oraz bloga z poradami dla fotografów ślubnych, którego sam prowadzę dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Trzecim krokiem jest poznanie oferty fotografii ślubnej. W tym celu klikamy w zakładkę „Oferta”. Jeżeli interesują Was ceny dostępnych pakietów, to zapraszam do wysłania zapytania, korzystając z formularza znajdującego się na stronie „Kontakt”. Pisząc do mnie, nie zapomnijcie podać daty ślubu, miejsca w którym będę fotografował oraz Waszych imion.

Mam nadzieje, że moje zdjęcia oraz oferta fotografii przekona Was do współpracy.