logo

Fotografia ślubna Toruń

Serdecznie witam na stronie poświęconej tematyce fotografii ślubnej. Jestem fotografem wykonującym zdjęcia nowoczesne oraz naturalne. Główny nacisk kładę na kwestię naturalności. To dzięki temu fotografie, będą chętnie oglądane pomimo przemijającego stylu i mody. Fotografia ślubna Toruń – po jeden z podstawowych obszarów mojej działalności.

Miasto Toruń jest mi szczególnie bliskie. To w jego okolicach się wychowywałem. Uwielbiam staromiejski styl i atmosferę tam panującą. Zapraszam serdecznie na mojego bloga, gdzie publikuje aktualności ślubne. W portfolio znaleźć można, najlepsze zdjęcia z dłuższego okresu czasu. Zapraszam do przeglądania mojego portfolio, zapoznania się z moją osobą oraz nawiązania pierwszego kontaktu.

 


PORTFOLIO

 

Zdjęcia plenerowe - fotografia ślubna Białystok Toruń

ZDJĘCIA PLENEROWE

Plener ślubny wykonuje przeważnie innego dnia niż reportaż ślubny. Dzięki temu atmosfera jest bardzo przyjemna i jesteście o wiele mniej spięci niż w dniu ślubu.

Przygotowania ślubne - fotografia ślubna Białystok Toruń

PRZYGOTOWANIA

Przygotowania ślubne są ostatnim oddechem przez uroczystością zaślubin. To właśnie od tego momentu najczęściej rozpoczyna się współpraca z fotografem ślubnym

Ceremonia ślubna - fotografia ślubna Białystok Toruń

ŚLUB

Moment zaślubin jest najważniejszym w całym dniu. Wykonuje dla Was dużo różnorodnych zdjęć, które będziecie później przeglądać w rodzinnym gronie.

Zabawa weselna - fotografia ślubna Białystok Toruń

ZABAWA WESELNA

Zabawa weselna to czas radości i dobrej zabawy. Stosuje wtedy obiektywy, które pozwalają chwytać naturalne i radosne momenty zabawy.

 

 


 

CIEKAWOSTKI Z BLOGA ŚLUBNEGO

 

Naturalna fotografia ślubna Toruń

Naturalna fotografia ślubna Toruń

Jeden z najlepszych przykładów naturalnej i szybkiej sesji plenerowej, która miała miejsce w okolicach Torunia. Uwielbiam wykonywać zdjęcia z udziałem przyjaciół Młodej Pary. Młodzi dzięki temu stają się niesamowicie rozluźnieni i radości. Pracuje się nam o wiele przyjemniej i sprawniej. Fotografia ślubna Toruń, takie plenery zapamiętujemy na bardzo długo. Sesje wykonaliśmy na terenie leśniczówki, gdzie mogliśmy korzystać z pięknych krajobrazów oraz atrakcji tam się znajdujących. Najpiękniejsze były oczywiście konie, które szczególnie przypadły nam do gustu.

Uroczystość ślubna w Pałacu Romantycznym

Uroczystość ślubna w Pałacu Romantycznym

Fotografia ślubna -piękna ceremonia ślubna niedaleko Torunia. Uroczystość miała miejsce w Pałacu Romantycznym. Pałac oraz obszar parku go otaczający należy do najpiękniejszych miejsc w regionie. W tylnej części parku znajduje się spory zbiornik wodny, wokół którego ciągną się niepowtarzalne ścieżki do spacerowania. Z przedniej strony, również mamy do czynienia ze zbiornikiem wodnym, nad którym rozciąga się piękny drewniany mostek. Bardzo polecam to miejsce, szczególnie na wykonanie pięknych zdjęć ślubnych.

Zdjęcia ślubne w Toruniu

Zdjęcia ślubne w Toruniu

Tutaj mamy do czynienia ze zdjęciami wykonanymi w centrum Torunia. Pierwszym etapem sesji zdjęciowej było Stare Miasto, gdzie wykonaliście wiele ciekawych kadrów. Kolejno przenieśliśmy się do parków zlokalizowanych wokół centrum. Parki są jakby wyjęte z życia miasta. Jest tam cicho i spokojnie. Można na luzie wykonać wiele niepowtarzalnych kadrów. Oświetlenie przeważnie należy do najlepszych w Toruniu. Jest równomierne, a na koronach drzew pięknie rysują się promienie słońca.

Ceremonia ślubna w Toruniu

Ceremonia ślubna w Toruniu

Piękna uroczystość ślubna, która odbyła się w obrębie Starego Miasta w Toruniu. Fotografowanie rozpoczęliśmy w Hotelu Gotyk, z którego w pięknym orszaku weselnym podążaliśmy na uroczystość zaślubin. Całej uroczystości towarzyszyła niesamowita atmosfera. Zabawa weselna miała miejsce w miejscu przygotowań ślubnych. Ostatnim etapem zabawy, była zabawa zorganizowana dla znajomych i przyjaciół, która odbyła się w jednym z toruńskich klubów.

 


OPINIE MOICH KLIENTÓW

 Kamil Rumiński fotografia ślubna - krótko o sobie

Krótko o sobie:

Nazywam się Kamil Rumiński i zajmuje się fotografią ślubną. Wyznaje zasady naturalności i nowoczesności, które widać w moich reportażach ślubnych. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o fotografii ślubnej Toruń oraz wiele przykładowych realizacji ślubnych, które wykonywałem w Toruniu lub miejscowościach w województwie kujawsko-pomorskim. Zapraszam do przeglądania portfolio ślubnego, poznania oferty cenowej oraz kontaktu.