Zdjęcia ślubne Toruń - Kamil Rumiński fotografia naturalna i nowoczesna

Fotografia ślubna Toruń

Serdecznie witam na stronie poświęconej fotografii ślubnej. Nazywam się Kamil Rumiński i jestem fotografem wykonującym zdjęcia nowoczesne oraz naturalne. Główny nacisk kładę na kwestię naturalności. To dzięki temu fotografie, będą chętnie oglądane pomimo przemijającego stylu i mody. Fotografia ślubna Toruń – po jeden z podstawowych obszarów mojej działalności.

 


PORTFOLIO – fotografia ślubna

 

Zdjęcia plenerowe - fotografia ślubna Białystok Toruń

ZDJĘCIA PLENEROWE

Plener ślubny wykonuje przeważnie innego dnia. Dzięki takiemu rozwiązaniu atmosfera fotografowania jest bardzo przyjemna.

Przygotowania ślubne - fotografia ślubna Białystok Toruń

PRZYGOTOWANIA

Przygotowania ślubne są pierwszym istotnym elementem uroczystości oraz początkiem współpracy z fotografem ślubnym.

Ceremonia ślubna - fotografia ślubna Białystok Toruń

ŚLUB

W czasie uroczystości wykonuje dla Was dużo różnorodnych zdjęć, które będziecie później przeglądać w rodzinnym gronie.

Zabawa weselna - fotografia ślubna Białystok Toruń

ZABAWA WESELNA

Zabawa weselna to czas radości i dobrej zabawy. Stosuje wtedy obiektywy, które pozwalają chwytać naturalne i radosne momenty zabawy.

 


Kamil Rumiński fotografia ślubna - krótko o sobie

Krótko o sobie:

Nazywam się Kamil Rumiński i zajmuje się fotografią ślubną. Wyznaje zasady naturalności i nowoczesności, które widać w moich reportażach ślubnych. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o fotografia ślubna Toruń oraz wiele przykładowych realizacji ślubnych, które wykonywałem w Toruniu lub miejscowościach w województwie kujawsko-pomorskim.

 


 

BLOG – fotografia ślubna

 

Naturalna fotografia ślubna Toruń

Naturalna fotografia ślubna Toruń

Jeden z najlepszych przykładów naturalnej i szybkiej sesji plenerowej, która miała miejsce w okolicach Torunia. Uwielbiam wykonywać zdjęcia z udziałem przyjaciół Młodej Pary. Młodzi dzięki temu stają się niesamowicie rozluźnieni. Pracuje się nam o wiele przyjemniej i sprawniej. Fotografia ślubna Toruń, takie plenery zapamiętujemy na bardzo długo.

Uroczystość ślubna w Pałacu Romantycznym

Uroczystość ślubna w Pałacu Romantycznym

Fotografia ślubna – piękna ceremonia ślubna niedaleko Torunia. Uroczystość miała miejsce w Pałacu Romantycznym. Oszar parku go otaczający należy do najpiękniejszych miejsc w regionie. W parku znajduje się spory zbiornik wodny, wokół którego ciągną się niepowtarzalne ścieżki. Z przedniej strony rozciąga się piękny drewniany mostek.

Fotografia plenerowa w Toruniu

Fotografia plenerowa w Toruniu

Tutaj mamy do czynienia ze zdjęciami wykonanymi w centrum Torunia. Pierwszym etapem sesji zdjęciowej było Stare Miasto, gdzie wykonaliście wiele ciekawych kadrów. Kolejno przenieśliśmy się do parków wokół centrum. Parki są jakby wyjęte z życia miasta. Jest tam cicho i spokojnie. Można na luzie wykonać wiele niepowtarzalnych kadrów. Oświetlenie przeważnie należy do najlepszych w Toruniu. Na koronach drzew pięknie rysują się promienie słońca.

Ceremonia ślubna w Toruniu

Ceremonia ślubna w Toruniu

Piękna uroczystość ślubna, która odbyła się w obrębie Starego Miasta w Toruniu. Fotografowanie rozpoczęliśmy w Hotelu Gotyk, z którego w pięknym orszaku weselnym podążaliśmy na uroczystość zaślubin. Całej uroczystości towarzyszyła niesamowita atmosfera. Zabawa weselna odbyła się w miejscu przygotowań ślubnych. Ostatnim etapem zabawy, była zabawa zorganizowana dla przyjaciół, która odbyła się w jednym z toruńskich klubów.

 


KONTAKT – fotograf ślubny Toruń

 

tel: 508 518 207
e-mail: info@studio-progresiv.pl
www: Fotografia ślubna Toruń
87-100 Toruń
woj. Kujawsko-Pomorskie
Działalność gospodarcza pod nazwą:
Kamil Rumiński fotografia ślubna
NIP: 542 32 32 080

 


OPINIE MOICH KLIENTÓW z Torunia

 


Toruń – fotografie ślubne

Och tak …Toruń to miasto, które kocham i uwielbiam tam powracać. Fotografia ślubna Toruń jest każdorazowo nową przygodą i kończy się niepowtarzalnymi fotografiami ze ślubu. Uwielbiam to miasto za jego historię, piękną architekturę, specyficzne uliczki i niesamowity klimat. Szczególnie podoba mi się połączenie średniowiecznego miasta z nowoczesnymi i spokojnymi parkami. Jako fotograf ślubny Toruń uważam, że jest to idealna lokalizacja na sesję plenerową. Toruńskie klimaty sprzyjają długim sesjom zdjęciowym, wykonując ogrom kadrów ślubnych.