logo

Fotografia ślubna Toruń

Fotografia ślubna Toruń

Serdecznie witam na mojej stronie poświęconej tematyce -fotografia ślubna Toruń. Jestem fotografem wykonującym zdjęcia nowoczesne oraz naturalne. Główny nacisk kładę na kwestię naturalności. To dzięki temu fotografie, będą chętnie oglądane, pomimo przemijającego stylu i mody. Fotografia ślubna Toruń – po jeden z podstawowych obszarów mojej działalności.

Miasto Toruń jest mi szczególnie bliskie. To w jego okolicach się wychowywałem. Uwielbiam staromiejski styl i atmosferę tam panującą. Zapraszam serdecznie na mojego bloga, gdzie publikuje aktualności ślubne. W portfolio znaleźć można, najlepsze zdjęcia z dłuższego okresu czasu.
Zapraszam fotografia ślubna Toruń -Kamil Rumiński.

 

Naturalna fotografia ślubna Toruń

naturalna fotografia ślubna toruń
Jeden z najlepszych przykładów naturalnej i szybkiej sesji plenerowej, która miała miejsce w okolicach Torunia. Uwielbiam zdjęcia plenerowe z udziałem przyjaciół Młodych, czy ich zwierzętami. Młodzi dzięki tem stają się niesamowicie rozluźnieni i radości. Pracuje się nam o wiele przyjemniej i sprawniej. Fotografia ślubna Toruń, takie plenery zapamiętujemy na bardzo długo. Sesje wykonaliśmy na terenie leśniczówki, gdzie mogliśmy korzystać z pięknych krajobrazów oraz atrakcji tam się znajdujących. Najpiękniejsze były oczywiście konie, które szczególnie przypadły nam do gustu.

Sesja plenerowa miała miejsce na tydzień po ślubie Państwa Młodych. Uroczystość weselna była bardzo piękna. To jedno z tych wesel, gdzie sporą częścią gości byli znajomi Młodych. Impreza była przepełniona szaloną zabawą. Fotografia ślubna Toruń -chciałoby się powiedzieć, oby więcej takich ludzi:)

 

Sesja plenerowa w niepowtarzalnym klimacie -fotografia ślubna Toruń

zdjęcie obrączek
Zapraszam Państwa do przeglądania portfolio ślubnego, które podzielone jest tematycznie. Zdjęcia plenerowe przedstawiają zdjęcia, które Młodzi wspominają przez długie lata. To one są najchętniej przeglądane i wspominane. Kolejno fotografie z przygotowań, zdjęcia z ceremonii ślubnej oraz fotografie z wesela. Zdjęcia te można łącznie nazwać reportażem ślubnym. Fotografia ślubna Toruń ,moim priorytetem w czasie wykonywania reportażu ślubnego jest niezawodność oraz ograniczona widoczność. Staram się by moja obecność była jak najmniej zauważalna.

 

Fotografia ślubna Toruń

fotografia ślubna toruń
Fotografia ślubna Toruń -piękna ceremonia ślubna niedaleko Torunia. Uroczystość miała miejsce w Pałacu Romantycznym. Pałac oraz obszar parku go otaczający należy do najpiękniejszych miejsc w regionie. W tylnej części parku znajduje się spory zbiornik wodny, wokół którego ciągną się niepowtarzalne ścieżki do spacerowania. Z przedniej strony, również mamy do czynienia ze zbiornikiem wodnym, nad którym rozciąga się piękny drewniany mostek. Bardzo polecam to miejsce, szczególnie na wykonanie pięknych zdjęć ślubnych.

 

Zdjęcia ślubne Toruń -naturalne zdjęcia ślubne

plener ślubny toruń
Tutaj mamy do czynienia ze zdjęciami wykonanymi w centrum Torunia. Pierwszym etapem sesji zdjęciowej było Stare Miasto, gdzie wykonaliście wiele ciekawych kadrów. Kolejno przenieśliśmy się do parków zlokalizowanych wokół centrum. Parki są jakby wyjęte z życia miasta. Jest tam cicho i spokojnie. Można na luzie wykonać wiele niepowtarzalnych kadrów. Oświetlenie przeważnie należy do najlepszych w Toruniu. Jest równomierne, a na koronach drzew pięknie rysują się promienie słońca.

Jeszcze raz zapraszam do zapoznania się z moim portfolio oraz ofertą cenową na reportaż ślubny. Wykonam dla Was niezapomniane zdjęcia ślubne oraz spędzimy miłe chwile wykonując zdjęcia plenerowe.

 

-zachęcam do udostępniania w Google+