Witam serdecznie!

Nazywam się Kamil Rumiński i zajmuje się wykonywaniem ponadczasowych fotografii ślubnych.
Jako zawodowy fotograf ślubny Warszawy, działam na obszarze miasta Warszawa, całego województwa mazowieckiego oraz w innych częściach Polski.

Jeżeli szukacie fotografa, który wykonuje zdjęcia naturalne, pomysłowe i nowoczesne, to lepiej trafić nie mogliście. Zapraszam w szczególności do mojego portfolio fotografii ślubnych, gdzie znajdziecie przykłady wielu reportaży ślubnych oraz sesji plenerowych. Na stronie znajdziecie sporo informacji o mojej osobie oraz podstawowe informacje związane z ofertą fotografii ślubnej w Warszawie.

Fotograf ślubny Warszawa

PORTFOLIO fotografa ślubnego z Warszawy

Zdjęcia plenerowe

Sesje plenerowe były, są i będą popularne wśród Par Młodych. Nie dlatego, że robią je wszyscy, dlatego że staram się, by zdjęcia wykonywane przeze mnie miały niepowtarzalny i osobisty charakter. [...]

Zabawa weselna

Uroczystość weselna to czas radości i dobrej zabawy. W czasie weselna staram się wykonywać zdjęcia ciekawe i pomysłowe. Używając odpowiedniego sprzętu fotograficznego, wykonuje zdjęcia ze sporej [...]

Ślub

Moment kulminacyjny to uroczystość zaślubin. Niejednokrotnie tej chwili towarzyszą silne emocje. Miłość, radość i łzy szczęścia uwieczniam na fotografiach. Staram się by na moich zdjęciach, były [...]

Przygotowania

Zdjęcia z przygotowań oraz błogosławieństwa. Przygotowania ślubne – czas na ostatnie poprawki i ustalenia. Moment na wyciszenie i błogosławieństwo na nową drogę życia. To chwile wzruszające i [...]

Fotograf ślubny Warszawa – w skrócie o sobie

Fotograf ślubny Kamil Rumiński - autoportret fotografa

Kamil Rumiński – fotograf ślubny działający na terenie Warszawy, województwa mazowieckiego oraz innych częściach Polski. Jestem młodym fotografem, który wykonuje zdjęcia naturalne i pomysłowe. Na moich fotografiach nie znajdziecie przesadnej obróbki graficznej. Staram się by zdjęcia były chętnie oglądane, pomimo upływających lat. Zapraszam do wysłania zapytania o dostępność Waszego terminu ślubnego.

Wybieracie fotografa w Warszawie, dlatego zwróćcie uwagę na…

Styl wykonywanych przez fotografa ślubnego zdjęć. Jest to kluczowy czynnik, który powinien decydować o wyborze danego fotografa. To zdjęcia powinny się podobać w pierwszej kolejności. Fotografie ze ślubu są najmocniejszym nośnikiem wspomnień i emocji związanych z uroczystością. Do zdjęć ślubnych wracamy regularnie. Pozwólcie bym zadbał o profesjonalną oprawę fotograficzną, Waszej uroczystości ślubnej.

Drugim czynnikiem jest oczywiście – cena usługi fotograficznej. W mojej zakładce oferta, znajdziecie przedział cenowy w jakim pracuję. Pozwoli to Wam, na wstępną ocenę tego, czy przyjdzie nam współpracować. W cenie pakietów ślubnych są już wliczone koszty transportu, odbitek oraz galerii internetowej.

Szczególnie zachęcam do spotkania z fotografem ślubnym w Warszawie. Jest to najlepszy test komunikacji pomiędzy Parą Młodą a osobą fotografa. Bardzo ważne byście dobrze czuli się w obecności osoby, która będzie Wam towarzyszyć w czasie całej uroczystości ślubnej. Szczególnie istotny jest wpływ fotografa w czasie sesji plenerowej. To postawa i umiejętność pracy z Parą Młodą jest kluczem do niezapomnianych fotografii ślubnych.