Lista naj… częściej podglądanych fotografów ślubnych

Na szczęście nie jestem zadufanym w sobie narcyzem i dobrze wiem, że wokół mnie jest wielu bardzo uzdolnionych i ciekawych osób zajmujących się fotografią ślubną. Wszyscy kogoś podglądają, podglądają i „ściągają” ile się da. Jednak mało kto się do tego przyznaje.

Dzisiaj przedstawię Wam moje zestawienie fotografów ślubnych, których podglądam, szanuję i ciągle nie mogę nasycić się ich zdjęciami. Co ciekawe, większość z tych osób preferuje „mocną” lub bardzo charakterystyczną edycję fotografii. Jest to dość dalekie mojej obecnej koncepcji fotografii. Jak widać, nie przeszkadza mi to w podziwianiu ich twórczości fotograficznej.

Lista najczęściej podglądanych fotografów ślubnych

 

Adam Trzcionka – jego sposób fotografowania jest na tyle genialny, że jego zdjęcia każdorazowo przeżywam na nowo. Tutaj nie ma co się wiele rozpisywać, te zdjęcia trzeba zobaczyć. Adama kojarzę już od dłuższego czasu i dość regularnie „ładuję swoje akumulatory” oglądając jego mistrzowskie reportaże.

dr5000 – Diana i Rafał są rodzeństwem. W swojej misji dążą do perfekcji w fotografowaniu. Właśnie to przekonuje mnie do ich sposobu bycia. Ich genialne i pieczołowicie przygotowane filmiki, możecie znaleźć na You Tubie. To jedni z tych, którzy kompleksowo pracują nad zdjęciem, już w momencie naciskania spustu migawki.

Sebastian Małachowski i Krzysztof Tkacz – twórcy najbardziej pożądanych warsztatów fotograficznych w Polsce. Co ciekawe ich styl fotografowania i obróbki jest zupełnie inny od mojego. Nie stoi to jednak na przeszkodzie, bym podziwiał ich twórczość i działania. Szczerze powiedziawszy, nie raz miałem ochotę zobaczyć jak oni to robią:) Na szczęście wybrałem własną, odmienną drogę. Po wspólnych warsztatach, zapewne poszedłbym ich ścieżką.

The Snap Shots – a dokładnie Natalia i Marcin, to duet który niesamowicie mnie inspiruje. Wykonują zdjęcia ślubne, które zapadają na długo w pamięci. Są one charakterystyczne i mają ponadczasowy styl. Zachęcam także do lektury ich fotograficznego bloga pod nazwą Ugryź Fotografię!

Kasia i Jacek Siwko – niesamowicie sympatyczna para fotografów, którzy dzielą ze mną cel – publikacji porad dla fotografów i fotografów ślubnych. Świetni fotograficy i jeszcze lepsi nauczyciele. Zapraszam do czytania artykułów na blogu Jacka i Kasi.

Zdzisław Folga – o ile powyższe nazwiska podglądam ze względów fotograficznych, to Pana Zdzisława umieszczam tutaj ze względu na jego dokonania filmowe. Jest współtwórcą Cząstki Podlasia, która uwalnia we mnie tak ogromne emocje, że dałbym za ten film milion dolarów (oczywiście gdybym miał). Jeśli jeszcze nie widzieliście Cząstki Podlasia, to zamawiajcie wersję pudełkową bez zastanowienia. Jest to mistrzostwo w wykonaniu naszych regionalnych twórców.

A także:
Krzysztof Ziętarski
Patryk Wolański
Wojtek Witek
Ewelina i Piotrek Styczeń
Marcin Kowalczyk
Michał Słomiński
4moments
Malachite Meadow
Bujak Studio
Marek Zawrotny

 

Zobacz inne porady dla fotografów:

 

WARSZTATY/SZKOLENIE z pozycjonowania

dla fotografów i nie tylko

Baner warsztaty szkolenie seo pozycjonowanie kurs samodzielne

Myślę, że nie trzeba tłumaczyć czym jest pozycjonowanie SEO. Wiedza z zakresu pozycjonowania jest rozchwytywana przez ogromną grupę internautów, szczególnie tych chcących dotrzeć do swoich klientów przez Internet. Niestety sytuacja na polskim rynku usług SEO, powoduje że wielu startujących przedsiębiorców daje się nabrać na piękne slogany firm pozycjonujących, a w ostateczności zamiast zyskać – tracą. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że przyszłością dla małych firm i pojedynczych osób jest samodzielne pozycjonowanie. Nie trać czasu i złudnych nadziei na tanie ≠ pozycjonowanie i działaj sam już dziś. Zapoznaj się ze szczegółami szkolenia kliknij tutaj.

Recommended Posts
Napisz do mnie!

Zapytaj o:
-termin
-cennik
-szczegóły współpracy