logo

Porady dla fotografów ślubnych i Par Młodych

W tym dziale znajdziecie w szczególności, porady dla początkujących fotografów ślubnych. Moje rady mają na celu przybliżenie pracy fotografa ślubnego, pokazanie na czym ona polega i jak wygląda warsztat fotografa. Znajdą się także artykuły z poradami dla Par Młodych.

Gorąco zachęcam do pozostawienia swojego adresu e-mail w celu rozpoczęcia subskrypcji. Blog będzie rozwijany i często aktualizowany. Zapraszam do śledzenia! Formularz subskrypcji znajduje się z prawej strony ->

 


Sprzęt do obróbki zdjęć ślubnych
laptop vs desktop

16.04.2015r.
Kamil Rumiński

Sprzęt do obróbki zdjęć laptop vs desktopTemat miał być ogólnie poruszający tematykę sprzętu do obróbki zdjęć ślubnych. Wyszło zupełnie inaczej, temat podzieliłem na kilka części oraz … sami zobaczcie, jest co czytać.
Czytaj więcej ->


Kadrowanie fotografii ślubnych

12.04.2015r.
Kamil Rumiński

Kadrowanie fotografii ślubnychBardzo istotnym elementem fotografowania jest sposób kadrowania. Nie ma idealnego sposobu dla każdej sytuacji, jednak można ułatwić sobie pracę, dzieląc je według pewnych kryteriów.
Czytaj więcej ->


Olympus E-450 -wspomnienia

10.04.2015r.
Kamil Rumiński

Początki mojego fotografowania nie były idealne. Początki zupełnie nie zapowiadały obecnego stanu. Jednak mam z tamtych czasów bardzo miłe wspomnienia. Wszystko kręciło się wokół Olympusa E-450.
Czytaj więcej ->


Plan porad dla fotografów ślubnych

01.04.2015r.
Kamil Rumiński

Plan porad dla fotografów ślubnychPlan działania w pracy fotografa ślubnego jest bardzo ważnym elementem. W czasie prowadzenia bloga z poradami dla fotografów, także postanowiłem od stworzenia planu działania. Zapraszam do zapoznania się z tematami jakie zostaną poruszone w tym dziale.
Czytaj więcej ->


Obróbka zdjęć z aparatów cyfrowych

15.03.2015r.
Kamil Rumiński

Obróbka zdjęć z aparatów cyfrowychDrugi artykuł poświęcony tematyce podstawowej obróbce zdjęć z aparatów cyfrowych. Zapoznając się z tym postem, zapraszam do przeczytania artykułu dotyczącego zagadnień wywoływania formatu RAW.
Czytaj więcej ->


Format RAW w fotografii

15.01.2015r.
Kamil Rumiński

Możliwości drzemiące w formacie RAWPierwszy artykuł poświęcony tematyce możliwości jakie drzemią w formacie RAW. Format ten dla wielu fotografujących wydaje się zbędny lub bezużyteczny. Na przykładach staram się przekonać do słuszności fotografowania właśnie w tym formacie.
Czytaj więcej ->