W tym dziale znajdziecie w szczególności, porady dla fotografów i fotografów ślubnych. Moje rady mają na celu przybliżenie pracy fotografa i fotografa ślubnego, pokazanie na czym ona polega i jak wygląda warsztat fotografa. Znajdą się także artykuły z poradami dla fotografów amatorów. Zdecydowałem się na tworzenie postów dotyczących tematyki fotografii ślubnej oraz dzielenia się poradami z tej branży, ze względu na poważne braki takich wpisów w polskiej sieci.

Jesteś fotografem? Fotografem ślubnym? Może lubisz dzielić się wiedzą? Jesteś ambitnym człowiekiem? Szukasz wsparcia, albo kogoś do współpracy? Napisz do mnie, pogadamy a może stworzymy coś wspólnie!

Odczekaj kilka sekund na załadowanie zawartości.

Kamil Rumiński fotograf ślubny

Zdjęcie przedstawia fotografa ślubnego Kamila Rumińskiego. Autorem zdjęcia jest sam Kamil Rumiński - fotografia jest swoistym autoportretem.

Mam na imię Kamil. Jestem fotografem ślubnym, działam na terenie kilku regionów i miast. Do największych można zaliczyć Warszawę, Białystok, Toruń czy Bydgoszcz. Jestem młodym i ambitnym fotografem, który zna trudy samodzielnego kształcenia się w branży fotografii ślubnej. Zapraszam do zgłębiania i dzielenia się poradami, które dla Was przygotowałem.