W tym dziale znajdziecie w szczególności, porady dla fotografów i fotografów ślubnych. Moje rady mają na celu przybliżenie pracy fotografa i fotografa ślubnego, pokazanie na czym ona polega i jak wygląda warsztat fotografa. Znajdą się także artykuły z poradami dla fotografów amatorów. Zdecydowałem się na tworzenie postów dotyczących tematyki fotografii ślubnej oraz dzielenia się poradami z tej branży, ze względu na poważne braki takich wpisów w polskiej sieci.

Jesteś fotografem? Fotografem ślubnym? Może lubisz dzielić się wiedzą? Jesteś ambitnym człowiekiem? Szukasz wsparcia, albo kogoś do współpracy? Napisz do mnie, pogadamy a może stworzymy coś wspólnie!

Odczekaj kilka sekund na załadowanie zawartości.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE ARTYKUŁY

Kamil Rumiński fotograf ślubny

Fotograf ślubny Kamil Rumiński - autoportret fotografa

Mam na imię Kamil. Jestem fotografem ślubnym, działam na terenie kilku regionów i miast. Do największych można zaliczyć Warszawa, Białystok, Toruń czy Bydgoszcz. Jestem młodym i ambitnym fotografem, który zna trudy samodzielnego kształcenia się w branży fotografii ślubnej. Zapraszam do zgłębiania i dzielenia się poradami, które dla Was przygotowałem.

PORADY DLA FOTOGRAFÓW I FOTOGRAFÓW ŚLUBNYCH

Znajdziecie tutaj porady dla fotografów i fotografów ślubnych, którymi dzielę się z wielką przyjemnością. Na stronie znajdziecie wiele poradników, zestawień, analiz i refleksji dotyczących pracy fotografa, fotografa ślubnego oraz branży fotograficznej.

Wielu pyta po co dzielę się tak cenną wiedzą, w tak konkurencyjnej branży jaką jest fotografia ślubna. Niestety naszą narodową cechą jest ukrywanie naszych sukcesów. Jeśli komuś udaje się osiągnąć sukces w danej branży, to stara się odgrodzić od wszystkich i trzymać zdobycz najbliżej siebie. Na szczęście świat się zmienia i wystarczy spojrzeć na zachodnią stronę globu, gdzie specjaliści dzielą się swoimi osiągnięciami, wiedzą i doświadczeniem. To nie zabiera im ich sukcesu, a powoduje wzmacnianie autorytetu, prestiżu i zaufania.

Jest to pierwszy powód, dla którego zdecydowałem się na pomoc innym osobom. Jednak by to osiągnąć musiał zaistnieć kolejny czynnik jakim jest chęć pisania artykułów. Nie jest to jednak problemem, bo od dawna mam maniakalną potrzebę pisania. Uwielbiam redagować i tworzyć wszelakie zestawienia, rozprawki, artykuły i porady. Fotograf i pisarz w jednym, o tak. To właśnie ja:)

PORADY FOTOGRAFICZNE

Co znajdziecie na mojej stronie z poradami fotograficznymi? Znajdziecie kompleksową wiedzę z zakresu fotografii ślubnej, wykonywania zdjęć ślubnych oraz pracy fotografa ślubnego. Oczywiście nie jest możliwością, by tak obszerny poradnik powstał za jednym zamachem. Temat jest na tyle szeroki i problematyczny, że artykuły powstają w umiarkowanym tempie. W dodatku, zawsze staram się w pełni wyczerpać dany temat i każda z porad fotograficznych powstaje długimi godzinami. Wybaczcie mi za tą dolegliwość, jednak jest to jednocześnie pozytyw. Artykuły są maksymalnie przygotowane do publikacji.

Oczywiście prezentowane tutaj informacje są tylko szczątkowe. Zapraszam na takie portale jak: 500px, dpreview.com, SMmagazine.com czy thephotoforum.com, gdzie zgłębić można sporą wiedzę z zakresu fotografii i fotografii ślubnej.

Szczególnie zapraszam do czytania artykułów z zakresu pozycjonowania SEO, które są najbardziej poczytnymi. Mam bardzo dużą wiedzę z zakresu działania i optymalizowania stron internetowych dla człowieka i robota Google. Dziś SEO nie polega na oszukiwaniu algorytmu wyszukiwarki, a skrupulatnym dostosowywaniu domeny dla czynnika ludzkiego oraz budowania autorytetu/ zaufania do domeny.

WARSZTATY/SZKOLENIE z pozycjonowania

dla fotografów i nie tylko

Baner warsztaty szkolenie seo pozycjonowanie kurs samodzielne

Myślę, że nie trzeba tłumaczyć czym jest pozycjonowanie SEO. Wiedza z zakresu pozycjonowania jest rozchwytywana przez ogromną grupę internautów, szczególnie tych chcących dotrzeć do swoich klientów przez Internet. Niestety sytuacja na polskim rynku usług SEO, powoduje że wielu startujących przedsiębiorców daje się nabrać na piękne slogany firm pozycjonujących, a w ostateczności zamiast zyskać – tracą. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że przyszłością dla małych firm i pojedynczych osób jest samodzielne pozycjonowanie. Nie trać czasu i złudnych nadziei na tanie ≠ pozycjonowanie i działaj sam już dziś. Zapoznaj się ze szczegółami szkolenia kliknij tutaj.