REFERENCJE i OPINIE PAR MŁODYCH

Kamil stanowi idealne połączenie profesjonalizmu i wrażliwości. Myślę, że to fantastyczne przy okazji każdej uroczystości rodzinnej. Jest elegancki, punktualny i taktowny. Potrafi świetnie uchwycić na zdjęciach najpiękniejsze chwile. Zdjęcia oprócz reportażowego oka maja tez świetna kompozycje i piękny balans.

O takiego fotografa nam właśnie chodziło!
Na zdjęciach ujęte wszystkie najważniejsze dla nas momenty i przede wszystkim jest to pamiątka, na której namalowane są emocje ludzi. Kolorystka zdjęć po prostu super – brawo Kamil!
Otrzymane po weselu materiały super opakowane – pełen profesjonalizm.

Niedługo miną 3 miesiące od naszego ślubu, a ja nadal z uśmiechem na twarzy wracam do zdjęć wykonanych przez Kamila. Fotografie są przepiękne, wypełnione emocjami. Takie o jakich wraz z Mężem zawsze marzyliśmy :). Polecam Kamila wszystkim przyszłym parom młodym, którym zależy na profesjonalizmie, rzetelności i bezproblemowej współpracy :). Podczas ślubu i wesela Kamil był niezwykle dyskretny- nie widziałam, kiedy zdążył zrobić aż tyle świetnych zdjęć! Podczas sesji ślubnej totalne wyluzowanie- wyłącznie radość, śmiech i zadowolenie :). Szczerze polecam!

Fotograf do zdań specjalnych, który z beznadziejnej pogody potrafi wyczarować magiczną sesję zdjęciową. Dyskretny i profesjonalny, a do tego sympatyczny:) Jesteśmy zadowoleni z jakości wykonanych zdjęć, a także czasu wykonania odbitek i fotoksiążki. Szczerz polecamy!

Serdecznie polecamy Pana Kamila nie tylko ze względu na przepiękną pamiątkę ze ślubu, ale także za profesjonalne podejście do pracy. Już na pierwszym spotkaniu Pan Kamil przygotował listę pytań, które chciał nam zadać, aby przygotować się w pełni do zlecenia. Wysłuchał także naszej wizji tego, jakich ujęć my sami oczekujemy. W dniu ślubu w kościele praktycznie nie było Go widać- nie skakał przed nami, nie raził flashem w oczy, ale uwiecznił wszystko tak, aby wyglądało jak najbardziej naturalnie. Na sali z kolei zorganizował nam świetną sesję z rodziną i znajomymi, dzięki czemu mogliśmy każdemu dać pamiątkowe zdjęcie z tego dnia. Nasi bliscy również byli zachwyceni Panem Kamilem mówiąc, że wystarczyło na Niego spojrzeć, a już wiedział, że chcieli aby im zrobił zdjęcie. Sesja w plenerze była dla nas również ogromnym zaskoczeniem. Pan Kamil nieźle się nabiegał, aby zrobić nam przepiękne ujęcia na łonie natury z różnych perspektyw. Podczas naszej współpracy nie było żadnych niedomówień, opóźnień, niemiłych sytuacji, czy braku profesjonalizmu. Również młody wiek Pana Kamila łamie taką barierę, dzięki czemu czuliśmy, jakby zdjęcia robił nam stary dobry znajomy, a nie opłacony fotograf. Z czystym sumieniem polecamy, Agnieszka i Tomasz

 Więcej opinii na fanpage

Opinie na temat oferowanych usług fotograficznych, znajdziecie na moim fanpage.
Znajdziecie tam również, aktualne zdjęcia ślubne, których nie zobaczycie jeszcze w portfolio;)

[fb_widget fb_url=”https://www.facebook.com/StudioProgresivKamilRuminski/” width=”350″ height=”1000″ data_small_header=”false” select_lng=”pl_PL” data_adapt_container_width=”false” data_hide_cover=”false” data_show_facepile=”false” data_show_posts=”true”]

Napisz do mnie!

Zapytaj o:
-termin
-cennik
-szczegóły współpracy